Museum en Expo
Expo Jules De Bruycker
Het Museum voor Schone Kunsten Gent zet de veelzijdige tekenaar Jules De Bruycker in de kijker. 150 tekeningen, aquarellen en gouaches brengen de wervelende en expressieve beeldenwereld van deze Gentse kunstenaar-observator tot leven.
Van zaterdag 22 maart 2025 t.e.m. zondag 29 juni 2025
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 6 jaar.
Omschrijving
Het Gentse Museum voor Schone Kunsten organiseert rondleidingen voor secundair onderwijs in de expo Jules De Bruycker.
Het museumatelier Jules De Bruycker laat leerlingen kennis maken met het indrukwekkende en wonderlijke werk van de Gentse tekenaar Jules De Bruycker. Na een korte ontdekkingstocht doorheen de expo Jules De Bruycker gaan de leerlingen creatief aan de slag in de atelierruimte. De museumgids werkt een beeldende opdracht uit aangepast aan de leeftijd van de groep.
Er is een museumatelier op maat van basis– of secundair onderwijs. De workshop duurt 2 uur. Je betaalt 115 euro voor de gids. Per gids kunnen maximaal 20 leerlingen deelnemen. Je leerlingen krijgen gratis toegang tot het museum.
Past bij deze vakken
- kunsten
Jouw voordeel
2 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 13 euro in plaats van 15 euro.
Waar?
Expo Jules De Bruycker
Museum voor Schone Kunsten Gent
Fernand Scribedreef 1
9000 Gent
België
Contact
Algemene contactgegevens
Educatieve gegevens
- Lies Ledure
- 09 32 36 700
- museum.msk@stad.gent
Voorzieningen
- Audiodescriptie
- Rolstoel ter beschikking
- Toegankelijk met een rolstoel
- Voorzieningen voor hulp- en geleidehonden
Log in om te bewaren