Museum en Expo
Volkskundemuseum Brugge
Old-school is cool! In het Volkskundemuseum Brugge ontdek je het dagelijkse leven in deze stad in de 19e en begin 20e eeuw. Bezoek een oud klaslokaaltje, apotheek, kleermakersatelier, suikerbakkerij of kruidenier. In de gerestaureerde 17e-eeuwse werkmanshuisjes lijkt de tijd stil te staan. De kamers in het Volkskundemuseum Brugge staan vol zeldzame, oude voorwerpen: tabaksproducten, oude kinderspelletjes, koek- en chocoladevormen. Ontdek- en speelplezier met kinderen verzekerd.
Jouw voordeel
1 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 7 euro in plaats van 8 euro.
Voordeellink
museabrugge.be/bezoek-onze-musea/plan-je-bezoek
Voorwaarden
Online reserveren is verplicht.
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 6 jaar.
Omschrijving
Je kan het Volkskundemuseum Brugge bezoeken met je klas. Er zijn tal van mogelijkheden voor leerlingen uit het lager of secundair onderwijs. Ga met een begeleider op stap tussen de meesterwerken in het Volkskundemuseum Brugge of begeleid zelf je klas.
Met een begeleider:
- Museummenu ‘Welkom in Ooitkamp’ (4e tot 6e leerjaar lager onderwijs)
- Museummenu ‘Nondeknul, zei Stekvooie’ (3e graad lager onderwijs)
Zelf doen in het museum
- Erfgoedapp ‘Julia’s Vertellementjes'(2e en 3e graad lager onderwijs)
Leerlingen, leraren en begeleiders van schoolgroepen uit kleuter-, lager en secundair onderwijs krijgen gratis toegang. Voor een museummenu betaal je 80 euro.
Past bij deze vakken
- geschiedenis
Waar?
Volkskundemuseum Brugge
Balstraat 43
8000 Brugge
België
Contact
Algemene contactgegevens
Log in om te bewaren